TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Revúca » Levkuška » Pozemky » Rekreačný pozemok »

Stavebný pozemok LEVKUŠKA

Stavebný pozemok LEVKUŠKA

Popis nehnuteľnosti

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048 / 416 39 48) ponúka na predaj zaujímavý pozemok, vedený v katastri nehnuteľnosti ako trvalé trávnaté porasty, o výmere 23 467m², ktorý je v tesnej blízkosti vodnej hladiny rybníka, celoročne využívaného rybármi. Tento pozemok je na parcele C, mimo zastavaného územia obce a je ideálny na výstavbu rekreačnej chaty, pretože je od obce vzdialený iba 1,5 km a je tu božský kľud a ticho. Pozemok je pri brehu rovinatý a potom už mierne svahovitý. Dá sa však využiť aj na iné účely, napríklad na včelárstvo, ale pozemok je dostatočne veľký aj na vybudovanie chatového komplexu, lebo sa tu každoročne konajú Medzinárodné preteky v love rýb. Môže sa využiť aj ako orná pôda, lebo v minulosti bol pozemok na tieto účely oraný a pestovali sa tu plodiny. Je to nádherné miesto, krásna lokalita na vybudovanie niečoho zmysluplného, čo nám všetkým v tejto hektickej a vypätej dobe chýba. Okolie vody je upravené, všade sú lavičky, smetné koše a ľudia sem radi chodia na prechádzky pozorovať prírodu a rybárov. Obec tak ako v minulosti aj teraz má poľnohospodársky charakter a našťastie už patrí do prírodného bohatstva Slovenska, lebo v minulosti tomu tak nebolo. Nenechajte si ujsť tento nádherný výhľad na okolie a objednajte si obhliadku ešte dnes. A ak by niekto potreboval viac pôdy, je tu možnosť dokúpiť aj okolité pozemky.

Cena: 56 000,00 €

  2,38 €/m2

Kategória: Rekreačný pozemok - Predaj

Lokalita: Revúca - Levkuška
(Rekreačný pozemok - Levkuška)

Úžitková plocha: 23 467 m2

Rozloha pozemku: 23 467 m2

Dátum aktualizácie: 9.12.2018

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

XEMAR s.r.o.

M. Rázusa 1509/22, Banská Bystrica
0915 Kliknite TU!

Maklér:

Emília Kuráková
0915 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk